Bidony dla dzieci

Bidony dla dzieci

Bidony i kubki to niezastąpione przedmioty podczas każdego spaceru. Dzieci zawsze chcą pić wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy i tu z pomocą przychodzą nam bidony dedykowane specjalnie dla nich. Dobry bidon powinien spełniać dwie najważniejsze funkcje: użytkową i rozrywkową. Obie są tak samo ważne bo z nieatrakcyjnego bidonu dzieci nie chcą pić. Dla nich wygląd, kolor a co najważniejsze namalowany na ściankach naczynia ich ulubiony bohater to fundament zadowolenie i szerokiego uśmiechu na twarzy.

The form you have selected does not exist.

Dla mam ważniejsza jest jednak niezawodność bidonu. Oczekujemy od niego, że przede wszystkim tego, że płyn nie przedostanie się na zewnątrz niepożądany. Wybieramy modele które są lekkie bo często stanowią dodatkowy bagaż, który noszą właśnie mamy podczas spaceru. Jak już wybierzemy kształt, kolor, ulubionego bohatera i sprawdzimy szczelność zamykania to zwróćmy uwagę na atesty, które każdy produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością mieć powinien. Dodatkowo gdy jest to produkt przeznaczony dla dzieci te atesty są poszerzane o bezpieczeństwo używania przez maluchy właśnie. Czy ucho bidonu dla dzieci jest stabilne, czy ustnik ma kształt dostosowany dla naszych pociech? Wybierajmy nieduże pojemnościowo kubki wtedy łatwiej dzieciom utrzymać w rączkach.

Dla większych dzieci, które już zaczęły swoją przygodę ze szkołą bidon będzie świetnym rozwiązaniem zaopatrującym dzieci w wodę. Warto wybrać taki z filtrem w środku, dzięki takiemu rozwiązaniu, gdy skończy się dziecku woda będzie on mógł ją napełnić w łazience szkolnej używając wody z kranu. Takie bidony przeznaczone dla szkolnych dzieci powinny być jak najlżejsze bo dzieci noszą je w plecaku przez cały dzień.

Dziecięce modele szkolne muszą być bardzo szczelne – warto wybrać te trochę droższe aby mieć pewność, że nie zaleją dzieciom zeszytów w plecakach. Wybór bidonów dla dzieci jest ogromny. Są produkowane w oryginalnych i kolorowych wzorach, przedstawiają ulubionych bohaterów z filmów lub są uzupełnieniem kolekcji w której znajdziemy plecak, piórnik czy lunchbox. Bidony dla dzieci należy codziennie myć aby nie zalegały tam resztki soków czy innych napojów. Taki dobrze użytkowany bidon starcza dzieciom na kilka miesięcy. Ze względu na higienę powinniśmy wymienić je kilka razy do roku.

Podobne wpisy