Bidony do napojów

Bidony do napojów

Bidon do napojów to lekki i poręczny pojemnik, który zagościł na stałe w naszych domach, samochodach czy na rowerach. To niewielkich rozmiarów naczynie w którym możemy zabrać ze sobą na wynos prawie każdy napój. Zdrowy styl życia, ruch i picie wody stało się czymś tak powszechnym, że bardzo często zabieramy bidon ze sobą wychodząc z domu czy to na spacer czy chociażby załatwić jakieś sprawy na mieście. Ta praktyczna butelka z zamknięciem towarzyszy nas i naszym dzieciom. Jest idealna do szkoły, na wyjazdy oraz podczas uprawiania wszystkich sportów. Towarzyszy nam podczas wyjazdów gwarantując, że podczas podróży nie zabraknie nam picia. Mamy w ofercie bidony do napojów w wielu wymiarach i pojemnościach. Bez trudu każdy znajdzie dla siebie idealny model lub dwa. Są wersje sportowe, które świetnie pasują do uchwytów rowerowych oraz do tych zamontowanych w samochodzie. Możemy wybrać model z wersja chłodzącą, żeby mieć zimny napój nawet po kilku godzinach poza domem.

The form you have selected does not exist.

Wybierając bidon dla dzieci kierujmy się ich wagą i rozmiarem aby nie zajmowały zbyt dużo miejsca w i tak już obciążonym plecaku. Te dziecięce bidony do napojów są bardzo kolorowe i posiadają jakieś atrakcyjne ozdoby. Materiał z jakiego zostały wykonane jest wolny od BPA oraz innych niebezpiecznych substancji, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Bezpieczeństwo gwarantują atesty, które producenci są zobowiązani umieścić na opakowaniu zewnętrznym. Bidon to naczynie, które chcemy używać wielokrotnie przez dłuższy czas, dlatego wybierzmy te najwyższej jakości, wykonanej z dobrych materiałów.

Kształt zewnętrzny i wygląd bidonów bardzo zmienił się na przełomie ostatnich lat. Możemy wybrać zupełnie klasyczny, prosty model lub bardziej wyszukany, który z pozoru nie przypomina bidony lecz bardzo elegancką butelkę. Jeśli szukamy bidonu, który chcemy zabrać ze sobą na siłownie to wybierzmy wersję ze stali. Takie rozwiązanie zapewni bezpieczeństwo naszemu napojowi bo taki bidon jest bardzo odporny na przypadkowe uszkodzenia podczas ćwiczeń. Taka wersja sportowa bidonu będzie też miała specjalny ustnik, który ułatwi szybkie picie. Podczas wycieczki rowerowej bardzo przydatny będzie bidon z takim specjalnym ustnikiem bo mamy możliwość szybkiego dostępu do zawartości bidonu.

Podobne wpisy