Dekoracje na ścianę

Dekoracje na ścianę – sprytny sposób na odmianę pokoju

Dekoracje na ścianę to coraz częściej wykorzystywany sposób na wizualną zmianą pokoju – zarówno niemowląt jak i starszych dzieci. Które z nich warto wykorzystać? Jak stworzyć zupełnie nowy pokój wybierając tylko kilka akcesoriów?

The form you have selected does not exist.

Imię dziecka

Personalizowanie pokoju dziecięcego to świetny sposób na uatrakcyjnienie go i sprawienie, by zarówno dziecko jak i rodzice czuli się w nim świetnie. Przytulne przestrzenie korzystają na wykorzystaniu dekoracji na ścianę, takich jak litery wykonane z różnych materiałów. Wystarczy odpowiednio dobrać kolorystykę i zamocować je na ścianie lub też przykleić. Warto pamiętać, że niektóre półki tworzone są w kształcie liter – to genialny pomysł na przyrządzenie dwóch pieczeni na jednym ogniu, dekorując pokój i korzystając z dodatkowej półeczki.

Naklejki na ścianę

Dekoracje ścienne to także bardzo kolorowe i kreatywne naklejki, które potrafią przenieść nas w zupełnie inny świat – świat marzeń sennych czy bajek. Z łatwością możemy spersonalizować w ten sposób pokój starszego dziecka czy niemowlęcia. Przyjacielskie króliczki, chmurki lub gwiazdy na suficie czy mapy, wybór jest ogromny.

Lustra i zegarki

Chociaż mogłoby się wydawać, że tego typu akcesoria są raczej wybierane do salonów czy sypialni, w pokojach dziecięcych także pięknie się prezentują. Na rynku znaleźć można wiele niezwykłych luster czy zegarków w przeróżnych kształtach, które doskonale dopasują się do pokoju dziecięcego. Zwierzątka, chmurki czy gwiazdki w różnych kolorach to świetny sposób na połączenie dekoracji z praktycznym zastosowaniem.

Podobne wpisy