Pluszaki Jellycat produkowane są od 1999 r. w Londynie, to wiodący na świecie producentów luksusowy pluszaków i maskotek. Króliczki Jellycat szybko stają się zabawkami pożądanymi przez dzieci i ich rodziców. Projektanci marki JellyCat mają zamiłowanie do designu. Jelly Cat szybko każdego roku wprowadza setki nowych projektów a ich oryginalne przytulanki Jellycat są na zawsze na czasie,  zawsze bardzo miękkie.

zobacz wszystkie PLUSZAKI JELLY CAT

Dla wielu dzieci spędzenie nocy w ciemnym pokoju to nie lada wyzwanie. Postawione przy łóżku lampki nocne w kształcie misia, maskotki lub ulubionego bohatera sprawiają, że maluchy czują się raźniej i mogą spokojnie zasnąć. Często spotyka się także zawieszone na ścianach podświetlane gwiazdy, księżyce i motyle. Niektóre lampki dla dzieci wyposażone są dodatkowo w pozytywkę. Światło lampek dla dzieci nie jest zbyt mocne aby nie razić oczu i nie zakłócać snu. Tradycyjne żarówki zastępują lampki LED, które nie nagrzewają obudowy, dzięki czemu lampy można bez obaw zawiesić w zasięgu rąk nawet bardzo małych dzieci.

zobacz wszystkie LAMPKI DLA DZIECI

Meble dziecięce powinny spełniać swoją rolę w zależności od wieku dziecka, począwszy od maluszka a następnie dla starszych dzieci meble do nauki i zabawy mają dawać poczucie bezpieczeństwa zarówno rodzicom i dziecku. Dzieci powinny bawić się bezpiecznie, a my musimy mieć pewność, że podczas zabawy meble ochronią je przed wypadkiem. Wszystkie meble dla dzieci dziś produkowane jak łóżka, szafki, półki i biurka są funkcjonalne, ale estetycznie wykonane i kolorowe. Meble dla dziecka mają muszą też wszystko pomieścić.

zobacz wszystkie MEBLE DLA DZIECI

NACZYNIA DLA DZIECI

Naczynia dla dzieci  to naczynia ze specjalnym zadaniem: umilanie maluchowi posiłków a także zabezpieczenie jedzenia przed nadmiernym wylewaniem się. Kolorowe tworzywa zachęcają do zajęcia się posiłkiem a ergonomiczne kształty są wygodne dla małych rączek.  Pierwsze naczynia dla dziecka  można już używać  od 5-6 miesiąca życia i są specjalnie dopasowane do małych rączek aby się nie potłukły, nawet gdy wypadają z rąk na ziemię.  Dla dziecka to wielka radość móc zrobić coś samemu, zjeść przekąskę lub obiadek, wypić domowy kompocik.

zobacz wszystkie NACZYNIA DLA DZIECI

Urządzając pokój dla dziecka, warto zapytać, co lubi i czego nie lubi nasza pociecha. Dopiero potem wybieramy dekoracje oraz wyposażenie. Projekty pokojów do dziecka zawsze warto zaczynać od rozwiązań funkcjonalnych, które są najistotniejsze. Najpierw więc warto ustalić, gdzie i jak zorganizować strefę pracy, spania, zabaw, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dzieci. Dopiero potem dobieramy materiały, kolory, detale. Poznaj nasze pomysły na modny pokój dla dziecka w tym roku

zobacz wszystkie POKÓJ DZIECKA

pokój dla dziecka