dzbanki szklane

Dzbanki szklane

Szklany dzbanek z lemoniadą, szklany dzbanek z herbatą z cytryną czy po prostu szklany dzbanek z orzeźwiającym sokiem to niezbędny element każdego letniego przyjęcia. Uwielbiamy nalewać sobie wodę z miętą prosto z pięknego pękatego dzbanka. To szklane naczynie kojarzy nam się z wieloma pozytywnymi chwilami. Dziś trudno sobie wyobrazić dom bez jednego lub dwóch szklanych dzbanków. Towarzyszą nam od rana zapraszając herbatka z cytryną, przy obiedzie częstują sokiem a wieczorem wyciszają naparem z ziół. Taki szklany dzbanek jest obecny na urodzinowym przyjęciu, wystawnym weselu, rodzinnej kolacji czy po prostu spotkaniu przyjaciół. Szklane dzbanki serwują nam napoje w restauracjach i hotelach.

The form you have selected does not exist.

Są dostępne na dużych konferencjach i małych spotkaniach biznesowych. Są doskonałym naczyniem do serwowania napoi ciepłych jak i zimnych. Decydując się na zakup szklanego dzbanka myślimy jaką będzie pełnić funkcje. Na szczęście mamy ogromny wybór i możemy zakupić taki z pokrywką lub zupełnie otwarty. Możemy wybrać z czystego przeźroczystego szkła lub ze szronionego a nawet rzeźbionego.

Te ze szkła hartowanego są odporne na gorące napoje a specjalnie wyprofilowana rączka da nam poczucie bezpieczeństwa przy przenoszeniu czy nalewaniu. W zależności od naszych potrzeb możemy kupić mały dzbanek, który będzie bardzo lekki i dostarczy nam płyny na 2-3 szklanki lub wręcz przeciwnie taki który dzięki swojej dużej pojemności pomieści napój dla całej rodziny. Przezroczyste ścianki szklanych dzbanków piękne prezentują ich kolorowe zawartości. Wystarczy czasem spojrzeć na pomarańczowy sok w takim dzbanku, żeby nabrać ochoty na jego spróbowanie mimo, że nie czujemy się spragnieni. Tą właściwość bardzo chętnie wykorzystują mamy z przygotowywaniu posiłków dla swoich dzieci, które czasem są niejadkami. Wystarczy ładnie podać posiłek żeby zwiększyć podwójnie apetyt. Szklane dzbanki zapewniają piękną ekspozycję swojej zawartości. Zachęcamy do zapoznania się z szeroka ofertą naszych szklanych dzbanków w której każdy znajdzie idealny model dla siebie. A ponieważ ich cena jest bardzo przystępna dlaczego by nie skusić się na dwa – taki wysoki do wody a ten mniejszy z pokrywką do herbatki.

Podobne wpisy