Dzbanuszki do mleka

Dzbanuszki do mleka

Dzbanuszek do mleka inaczej zwany mlecznik to nieodłączny element każdego zestawu do kawy czy herbaty. Gustownie wybrana zastawa do kawy sprawia, że obrzędowi parzenia dodajemy też nuty dostojności. Mleczniki pozwalają na to, aby każdy dozował sobie porcję mleka z pięknego naczynia i w ilości jaka jemu odpowiada. Jest to bardzo elegancka forma, która stanowi przeciwieństwo do serwowania gościom mleka dużego i nieporęcznego opakowania.

The form you have selected does not exist.

Szeroki wybór dzbanuszków do mleka zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta. Najbardziej popularne porcelanowe dzbanuszki do mleka produkowane są z porcelany w bardzo znanych polskich fabrykach takich jak; Polskie Fabryki Porcelany “Ćmielów” i “Chodzież” lub Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana. Wyroby tych fabryk cieszą się zadowoleniem i uznaniem klientów od lat. Główną zaletą niesłabnącej popularnością polskich fabryk porcelany w tym dzbanuszków jest ich wysoka jakość wykonania i wytrzymałość.

Propozycje kształtów zaczynają się od klasycznych dzbanuszków poprzez proste formy z białej porcelany do bardziej wyszukanych z bogatymi dekoracjami i zdobieniami. Taki finezyjny dzbanuszek do mleka doda uroku nawet najprostszym posiłkom. Mleczniki mogą występować z tradycyjnym uchwytem w postaci ucha lub bez niego. To jaki model wybierzemy zależy tylko od naszych upodobań i potrzeb. Niewielkie koszty zakupu dzbanuszków do kawy sprawiają, że można mieć kilka i używać naprzemiennie w zależności od rodzaju uroczystości, spotkania oraz stylizacji stołu. Mleczniki można z łatwością utrzymywać w czystości stosując mycie ręczne lub w zmywarce. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, w której każdy znajdzie swój ulubiony kształt, kolor czy wzór dzbanuszka na mleko.

Podobne wpisy