Foremki i akcesoria do jajek

Jajko to najczęściej jedzony zdrowy produkt na śniadanie. Sposobów przygotowania jest dużo a dostępne na rynku foremki-kształtki jeszcze bardziej potrafią urozmaicić formę podania. Te niewielkie akcesoria wykonane są ze stali nierdzewnej albo silikonu. Występują w sympatycznych wzorach w postaci serduszka, kwiatka lub buźki misia. Podane jajko czy naleśnik w takiej humorystycznej formie uprzyjemnią każde śniadanie.

The form you have selected does not exist.

To doskonały sposób przygotowania atrakcyjnego posiłku dla niejadka. Te akcesoria do jajek można wykorzystać do podania w ciekawy sposób również innych produktów takich jak ryż czy puree. Specjalnie wyprofilowany brzeg foremki-kształtki pozwala bezpiecznie je używać podczas smażenia. Takie bajeczne kształty są uwielbiane przez dzieci.

Nowością w ofercie akcesoriów do jajek są pojemniczki, w których możemy ugotować jajko bez skorupki. Rozbijamy jajko i wlewamy zawartość do pojemniczka. Pojemniczki zamykamy i wstawiamy do gotującej się wody. Po kilku minutach wystarczy wyjąć jajko z foremki prosto na talerz. Takie silikonowe pojemniki wykonane są z dobrej jakości tworzywa i bezpieczne w użytkowaniu i czyszczeniu. Odporne są na wysokie lub niskie temperatury.

Podobne wpisy