Foremki i akcesoria do lodów

Foremki i akcesoria do lodów

Przygotowanie lodów w domu to świetny sposób na zdrowy deser kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. Aby zrobić samodzielnie lody będziemy potrzebować foremek, które są bardzo funkcjonalne i łatwe w użyciu. Można przygotować w nich lizaki lodowe, lody śmietankowe, jogurtowe lub sorbety owocowe.

The form you have selected does not exist.

Efekt zależy tylko od naszej fantazji i preferencji smakowych. Ten pomocny gadżet jest intuicyjny i bezpieczny w użyciu więc mogą za jego pomocą słodkie desery przygotować nawet dzieci. A ich zabawne kształty i bajeczne kolory zachęcają do kuchennych eksperymentów. Każdy rodzic wie, że takie domowe lody są idealnym rozwiązaniem jeśli dzieci chcą zjeść coś słodkiego w upalny dzień.

Wśród lodowych akcesoriów znajdziemy pojemniki na lód, szczypce czy formy do zrobienia mrożonych kostek. Świetnym pomysłem jest wypełnienie woreczka lub foremki sokiem lub wodą z listkiem mięty. Tak oryginalnie podane napoje będą świetnym orzeźwieniem w gorący dzień.

Możemy wybrać foremki do lodów w zaskakujących kształtach takich jak serduszka czy gwiazdeczki. Takie nowoczesne foremki wykonane z silikonu ułatwią wyjęcie z nich kostek tuż przed podaniem. Czas więc na lodowe szaleństwo prosto z domowej zamrażalki.

Podobne wpisy