Idelany kubek na prezent
|||

Idelany kubek na prezent

Kubek na prezent to idealny pomysł. Jeśli szukasz tego wyjątkowego prezentu, nie szukaj dalej. Dlaczego podarowanie kubka w prezencie to naprawdę doskonały pomysł? Chociażby dlatego że​​60% osób twierdzi, że mają emocjonalny związek ze swoim kubkiem. Kolejne 40% stwierdziło, że uważają swój kubek za niezastąpiony, więc gdyby się zepsuł, byliby zdruzgotani.

The form you have selected does not exist.

Takich statystyk nie można pominąć, ale jeśli nadal nie jesteś przekonany, oto kilka sugestii, które pomogą Ci podjąć decyzję jaki kubek wybrać na prezent.

Kubek do kawy o poranku

Bez wątpienia większość ludzi lubi rozpoczynać dzień od gorącego napoju i ten gorący napój, czy to herbata, czy kawa, musi trafić do pojemnika.

Wszystkie kubki w naszej ofercie są z delikatnej porcelany kostnej i mają niepowtarzalne wzory, które przyniosą radość. Tylko wyobraź sobie, jak czułaby się ta wyjątkowa osoba w Twoim życiu, czy to Twoja ciocia, czy najlepsza przyjaciółka, pijąc z wybranego przez Ciebie specjalnie dla niej kubka do kawy? To byłoby tak, jakby każdego ranka przytulali się od Ciebie i świetnie rozpoczynali swój dzień.

Kubek do kawy idealny do pracy

Większość osób pracujących poza domem woli używać własnego kubka. Ale wiele osób, które pracują w domu, ma również swój własny kubek do pracy. Wybrany przez Ciebie kubek może być świetnym tematem do rozmowy i na pewno im o Tobie przypomni. Nigdy nie wiadomo, Twój prezent może trafić na spotkania w sali konferencyjnej lub, co bardziej prawdopodobne, w dzisiejszych czasach na Zoom!

Kubki do kawy dla kolekcjonerów

Podarowanie kubka to doskonały pomysł dla kolekcjonerów. Carmani słynie ze swoich kolekcji malarskich. Ale znajdziesz także kubki do kawy dla miłośników zwierząt, możesz wybierać od kotów po rudziki, renifery po pingwiny i wiele innych niepowtarzalnie zaprojektowanych produktów. Tak wybranym kubkiem na prezent mówisz komuś, że naprawdę o nim pomyślałeś. Może nawet wprowadzasz ich w świat kolekcjonerstwa! Kubek to prezent, który ma tak wiele możliwości.

Idealny prezent bo uniwersalny

Kubki mają doskonałą wartość i nie mówimy tutaj tylko o pieniądzach. Są czymś więcej niż czymś, z czego pijesz swoją kawę lub herbatę. Kubek może być używany do przechowywania długopisów i pędzli lub odmierzania mąki lub składników do przepisów. Więcej zastosowań można znaleźć w ostatnim poście na blogu, Alternatywne zastosowania kubków.

Jednak niezależnie od innych zastosowań kubka, tak naprawdę jest to symbolika, która jest przypisywana, gdy daje się go w prezencie. Kubki są odpowiednie dla bliskich, znajomych, przyjaciół i rodziny. Są idealne dla obu płci, większości grup wiekowych i na każdą okazję.

Co ważne, decydując się na wysłanie kubka jako prezentu, który jest pięknie zaprojektowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest więcej niż prawdopodobne, że podarujesz komuś ten wyjątkowy kubek, z którym będzie miał silną więź emocjonalną.

Kubki świąteczne

Świąteczny kubek jest świetnym pomysłem na prezent mikołajkowy dlatego poniżej przygotowałam krótki przegląd kubków. Kubki świąteczne dla dzieci wypełnione ulubionym gorącym napojem to wspaniali towarzysze w długie i zimne wieczory. Kubek świąteczny dla dziecka to świetny pomysł na prezent świąteczny. Aromatyczna herbata, przepyszna gorąca czekolada czy słodkie kakao, ulubione gorące napoje to dla każdego chwila wielkiej przyjemności. Kubki na Święta z imieniem dziecka z białej cerami dekorowane zabawnymi, uroczymi lub oryginalnymi grafikami sprawią, że podarujesz dziecku bezcenne chwile domowego ciepła. Kubki w świątecznych zestawach z pysznymi słodyczami i maskotką pozwolą Wam przygotować paczki świąteczne dla przedszkolaków. Kubeczki pomogą stworzyć fantastyczny i rodzinny klimat a najmłodsi członkowie rodziny na pewno poproszą o swój ulubiony gorący napój na rozpoczęcie świątecznego poranka.

Czy wiesz kiedy wynaleziono kubki ?

Najwcześniejsze kubki sięgają prehistorycznego neolitu epoki kamienia i były wykonane z kości i nie miały uchwytów. Najstarsze kubki, co do których podejrzewano, że pochodzą z tej epoki, również były wykonane z drewna, ale kubki drewniane okazały się znacznie trudniejsze do konserwacji.

4000-5000 p.n.e. kubki zaczęto robić z gliny. Ułatwiło to dekorowanie miseczek i dodawanie uchwytów. Pierwsze kubki ceramiczne wykonane na kołach garncarskich znaleziono około 2000 roku p.n.e. Glina użyta w tym czasie sprawiła, że ​​ścianki kubka były zbyt grube, aby ludzkie usta mogły swobodnie z niego pić.

2000 p.n.e. wraz z rozwojem metaloplastyki pojawiły się cieńsze ścianki kubków z metalu. Kubki metalowe wykonywano z brązu, złota, srebra lub ołowiu. Trudno było z nich pić gorące napoje.

Chociaż uważa się, że kubek porcelanowy jako wynalazek wywodzi się z Chin znacznie wcześniej, szerokie zastosowanie wypalanej porcelany do produkcji ceramiki rozpoczęło się od od ok 220 r. n.e. i porcelana jest nadal najczęściej używanym materiałem w ceramicznych naczyniach do napojów.

Porcelana i inne materiały ceramiczne okazały się jednymi z najlepszych sposobów wytwarzania kubków ze względu na ich cienkie ścianki i zdolność do przechowywania gorących lub zimnych napojów.

Po odkryciu kawy około 850 r. n.e. kawa i używanie kubków do jej picia stały się coraz bardziej popularne. Ludzie zaczęli używać określenia „kubek” w odniesieniu do tego typu kubków, ponieważ przypominały one sylwetki więźniów, czyli strzały z kubka.

W 1746 r. w Szwecji uchwalono królewski edykt nakładający wysokie podatki na kawę. Jeśli ktoś nie zapłaci tego podatku, zostanie ukarany grzywną i zostanie skonfiskowany sprzęt kawowy, w tym kubki. Później w tym samym roku kawa została całkowicie zabroniona, co zwiększyło przemysł związany z przemytem tych produktów.

W dzisiejszych czasach cały czas pojawiają się na rynku nowe i innowacyjne kubki. Niektóre z nich to kubki termiczne idealne w czasie dojazdu do pracy lub w podróży, wyjmowane kubki podróżne z głośnikiem Bluetooth, które zawierają wbudowany mikrofon do odbierania połączeń telefonicznych.

Podobne wpisy