|

JellyCat – zabawki dla dzieci z najwyższej półki

JellyCat – zabawki dla dzieci z najwyższej półki

JellyCat to marka, która na rynku gości już od 1999 roku. U nas znana jest relatywnie od niedawna, jednak szybko zyskała sobie grono zadowolonych klientów w każdym wieku – zarówno tych młodych, jak i starszych, w postaci zachwyconych rodziców.

The form you have selected does not exist.

JellyCat – kotek i galaretka w jednym

Nazwa JellyCat została wymyślona przez dziecko, które najbardziej na świecie kochało koty i galaretki. To niesamowite połączenie dało imię firmie, która doskonale łączy wszystko, co kochają maluchy i ich rodzice. JellyCat to bowiem nie tylko zabawki, ale także akcesoria do jedzenia i picia, książeczki, puzzle czy nawet mięciutkie buciki. Ta miękkość stała się znakiem rozpoznawczym marki, która dba o to, by dzieci czuły się jak najbardziej komfortowo, a rodzice nie musieli zamartwiać się, że ich pociechom stanie się krzywda.

JellyCat – króliczek, który zaginął

Króliczki JellyCat to jedne z najpopularniejszych zabawek marki. Uwielbiane przez maluchy i starsze dzieci, które przytulają się do nich przed snem. Idealnym na to dowodem jest sytuacja z 2016 roku, gdy mała Katie Hogan zgubiła swojego ukochanego królika. Wieść szybko rozeszła się w Internecie, a zguba została znaleziona. Na całe szczęście!

JellyCat – miś także na podium

Misie JellyCat, choć nie są tak rozchwytywane jak króliczki, również znajdują swoje miejsce w sercach najmłodszych. Wszystko dzięki miękkim, bezpiecznym materiałom, z których wykonywane są przytulanki JellyCat. Do rodziny zwierzaczków dołączają także psy i koty, małpki, słonie, a nawet jednorożce, smoki czy dinozaury. W takiej menażerii nietrudno znaleźć coś dla swojej pociechy.

JellyCat przytulanka i coś znacznie więcej

JellyCat to marka, która dba o jak największy komfort dziecka, zapewniając mu przyjemne dla skóry i bezpieczne zabawki, ale także wspierając jego rozwój. Różnorodność maskotek pozwala na zaciekawienie niemowląt nowymi kształtami i fakturami. Z kolei książeczki czy puzzle ciekawią trochę starsze dzieci, umożliwiając im bardziej rozwojową zabawę. To chyba najlepiej pokazuje, że zabawki JellyCat to doskonały prezent na babyshower czy urodziny malucha.

Podobne wpisy