Katie Alice

Katie Alice – marka stworzona z odrobiny fanaberii

Katie Alice – marka stworzona z odrobiny fanaberii

Katie Alice to marka, która słynie z wysokiej jakości wykonanych produktów i niezwykłej estetyki przywodzącej na myśl angielskie ogrody i herbatki odbywające się w przydomowych altankach. Nie zmienia to oczywiście faktu, iż charakteryzują się także funkcjonalnością, której nie może zabraknąć przy wyrobach takich jak zastawa stołowa. Kto może zachwycić się produktami przygotowywanymi przez Katie Alice, markę, która narodziła się z odrobiny fanaberii? Na jakie serie warto zwrócić szczególną uwagę?

The form you have selected does not exist.

Katie Alice – sklep z cudownościami

Katie Alice u wielu naszych klientów zajmuje szczególne miejsce. To elegancka angielska porcelana, która zachwyca fantazyjnymi zdobieniami, najczęściej kwiatowymi wzorami i tradycyjnym wykonaniem. Filiżanki, kubki czy miseczki znaleźć można między innymi w pastelowych kolorach, które sprawdzą się w ciepłych, ale także rustykalnych wnętrzach. Inne zachwycą prostotą i nieskomplikowanym wzornictwem, doskonale zgrywającym się ze stylem skandynawskim. To udowadnia, że Katie Alice to wyroby, które w każdym domu mogą wyglądać dobrze. Które z nich zyskały największą popularność?

Katie Alice Indigo – w starym, dobrym stylu

Katie Alice Indigo to seria naczyń, pojemników i akcesoriów, które wszystko co najlepsze czerpały ze starego, dobrego babcinego stylu. Nie kojarzą się jednak w żadnej mierze z czymś niemodnym – są raczej nostalgiczne, a jednocześnie niezwykle eleganckie. To prostota zachwyca w nich najbardziej. Granat połączony z bielą pięknie prezentuje się w kuchni czy salonie, podczas popołudniowej herbatki.

Katie Alice Floral – jak w angielskim ogrodzie

Katie Alice Floral jest z kolei dużo cieplejszą i – jak mówi sama nazwa – kwiatową serią. To naczynia, które doskonale sprawdzają się w bardzo przytulnych domach i mieszkaniach, urządzonych w pastelowych, jasnych kolorach. Chociaż przywodzą na myśl angielskie ogrody, z łatwością można w nich zauważyć świeże wzornictwo, połączenie klasyki i nowoczesności.

Katie Alice to jedna z tych marek, które potrafią zachwycać niezmiennie – świeżymi konceptami i nienagannym wykonaniem. Taką porcelanę lubimy najbardziej.

Podobne wpisy