Kubki ze słomką

Kubki ze słomką

Lato kojarzy nam się ze spędzaniem dużej ilości czasu na świeżym powietrzu. To czas kiedy zabieramy nasze maluchy i te większe dzieci na spacer, na plac zabaw czy do lasu. Wiemy, że wycieczki z dziećmi to zawsze duża ilość rzeczy, które ze sobą zabieramy. Jednymi z nich są produkty do jedzenia i picia. Jest to niezwykle ważne, żeby dzieci miały stały dostęp do picia szczególnie latem. Bardzo atrakcyjną propozycją takiego naczynia, z którego chcą pić wszystkie dzieci jest kubek ze słomką. Wiemy, że dzieci chcą się bawić nawet podczas jedzenia a im ciekawsze naczynia tym chętniej zjedzony posiłek.

The form you have selected does not exist.

Taki kubek ze słomką od zawsze kojarzył się dzieciom z dobrą zabawą. Po pierwsze to jest ciekawe co znajduje się w środku kubka. Nie widać tego ponieważ kubek zakryty jest szczelnie przykrywką. A sama słomka od zawsze przynosiła dużo frajdy. Można wpuścić powietrze przez słomkę do środka i usłyszeć ciekawe bulgotanie w kubku. Korzystanie samodzielne przez dzieci z kubków ze słomką jest bezpieczne ponieważ nie przedostanie się do napoju żaden nieproszony owad czy listek spadający z drzewa.

Wiemy jak uciążliwe bywa spożywanie napojów z otwartych naczyń więc jaki kubek ze słomką chętnie jest wybierany przez nastolatków a nawet dorosłych. Wygoda przede wszystkim. A jeśli dodatkowo taki kubek jest kolorowy lub przedstawia ulubionego bohatera z kreskówki to sukces w używaniu gwarantowany. Taki kubek ze słomką to nieodłączny element każdego letniego przyjęcia. Swoimi kolorami wpisuje się w barwy lata i pięknie wygląda na stole. Jest lekki i możemy zabrać go na wycieczkę czy na spacer. Picie przez słomkę z takiego kubka jest dużo łatwiejsze, gdy podróżujemy samochodem i nie chcemy się zatrzymywać na każdy posiłek. Kubki dla małych dzieci posiadają słomkę z dwukierunkowym zaworem uniemożliwiając samodzielne wylanie się płynu na zewnątrz. Dodatkowo są szczelnie zamknięte pokrywką i mają obciążoną słomkę co pozwala wypić maluchowi soczek do ostatniej kropelki. Taki kubek to doskonała alternatywa dla dzieci, które nie chcą pić z kubków niekapków. To naczynie, które pozwoli dzieciom trenować samodzielne picie i doskonale sprawdzi się podczas spacerów i dalekich wycieczek. Możemy w dowolnym momencie szybko odkręcić pokrywkę i uzupełnić kubek nową porcją wody czy innego ulubionego napoju.

Podobne wpisy