La Rochere – naprawdę wyjątkowe szkło

La Rochere to marka znana na całym świecie – wszystko za sprawą wyjątkowo pięknych, wykwintnych ozdób i naczyń szklanych. Otaczamy się tym materiałem każdego dnia, kupując szklanki, patery, pojemniczki czy inne akcesoria. Jednak żadne szkło nie jest tak spektakularne jak to, które wyrabiane jest przez La Rochere. Dlaczego ich wyroby są tak unikatowe?

The form you have selected does not exist.

Szkło La Rochere – prawdziwe piękno z tradycją

La Rochere to marka niezwykle ceniona nie tylko wśród osób, które doceniają piękne ozdoby, ale także wśród tych, które naprawdę znają się na wyrobach szklanych. La Rochere jest bowiem najstarszą hutą we Francji, co, jak można sobie wyobrazić, wzbudza niemały szacunek. Swoje produkty wyrabiają od roku 1475, dzięki czemu mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Jednak to nie wszystko w świecie pięknego szkła. Liczy się przecież także serce do klientów i wyznaczanie trendów. W tym La Rochere nie ma sobie równych.

La Rochere – mistrzowie sztuki użytkowej

Chociaż mogłoby się wydawać, że tego typu produkty ze szkła, z wielowiekową tradycją, będą nastawione przede wszystkim na wygląd, La Rochere udowadnia, że potrafi łączyć elegancję i użytkowość szkła. Ich produkty spełniają najwyższe standardy, zachwycają pięknem wykonania, jednocześnie stanowiąc niezwykle wygodne rozwiązania na co dzień. To nie tylko eleganckie karafki czy podstawki, ale także szklanki, kieliszki, talerze czy misy, które, dzięki odpowiedniemu wyważeniu, są lekkie a jednocześnie niezwykle solidne. Dzięki temu wyroby marki La Rochere łączą w sobie wszystko to, co najważniejsze – elegancki wygląd i wygodę użytkowania.

Pszczoła i Fleurs de lys

Pszczoła oraz Fleurs de lys to dwie chyba najbardziej popularne serie wykonane przez La Rochere. Doskonale udowadniają, że marka potrafi łączyć oryginalne, minimalistyczne wzornictwo z tradycją. To niezwykły, magiczny styl, który w każdym domu będzie prezentować się idealnie.

Podobne wpisy