Ladelle od ponad 30 lat tworzy i projektuje wysokiej jakości wyroby domowe. Dzisiaj Ladelle jest liderem na rynku w Australii i Nowej Zelandii i zaopatruje wiele sektorów rynku od supermarketów po domy towarowe wysokiej klasy.

Ladelle oferuje szeroką gamę produktów, w tym akcesoria kuchenne, ściereczki i obrusy. Niezależnie od tego, czy dodasz wykończenia nowo urządzonemu pokojowi, czy też stworzysz zupełnie nowy wygląd i atmosferę w domu, inspirujące projekty Ladelle zachęcają do indywidualnego stylu i sprawiają, że patrzymy na dom w ekscytujący, nowy sposób.

Kluczem do sukcesu Ladelle jest doświadczony personel i środowisko pracy skoncentrowane na zespole. W nowoczesnej centrali w Melbourne wszystkie działy znajdują się pod jednym dachem, dzięki czemu Ladelle może szybko i niezależnie reagować na nowe trendy. Regularne uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych targach oznacza, że ​​Ladelle może szybko zidentyfikować i zinterpretować nowe trendy dla odpowiednich detalistów i rynków.

Co ważne, Ladelle oferuje kompleksową obsługę klienta, która obejmuje zarządzanie kategoriami, w tym przygotowanie planogramów, koncepcje w sklepie i zaawansowaną analizę danych. Ladelle szczyci się swoją wiedzą w kategorii napery i możliwością oferowania usług, które promują maksymalne zyski.

Po nawiązaniu silnych relacji z dostawcami w różnych regionach świata, Ladelle ma szerokie możliwości w zakresie materiałów, kolorów i cen, aby zapewnić klientom najlepszą możliwą różnorodność.

Dzisiaj markę Ladelle można znaleźć w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Holandii, Austrii, Francji, Włoszech, Szwajcarii i Niemczech. Są one obsługiwane przez biura sprzedaży i centra dystrybucyjne w Australii, Nowej Zelandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i całych Stanach Zjednoczonych.