Lampka miś – najlepszy przyjaciel malucha

Lampka miś to akcesorium, które w domu z dzieckiem może okazać się niezwykle pomocne. Maluchy nierzadko bowiem obawiają się ciemności, prosząc rodziców o zostawienie uchylonych drzwi bądź włączenie lampki. Właśnie ta stojąca na stoliku nocnym lampka to jeden z najlepszych sposobów na odegnanie lęków malucha i zapewnienie mu zdrowego snu, bez koszmarów sennych.

Lampka nocna dla dzieci – jak wybrać odpowiednią?

Lampki nocne nierzadko są akcesoriami nie tylko użytkowymi, ale także designerskimi. W przypadku lampki nocnej dla dziecka, wygląd także ma ogromne znaczenie. Powinien być jak najbardziej przyjazny, przywodzący na myśl coś przyjemnego i przede wszystkim bezpiecznego. W ten sposób maluch nie obawia się obcego kształtu, który może wywoływać niepokój po przebudzeniu się.

Lampka nocna miś

Lampka nocna w kształcie misia jest jednym z najlepszych wyborów dla dziecka. To naturalny, przyjazny kształt, przy którym maluch chętnie zasypia. Lampki miś marki Rabbit and Friends posiadają także kolejną cechę istotną dla akcesoriów znajdujących się blisko łóżeczka maleństwa. Są mięciutkie, wykonane z silikonu i całkowicie bezpieczne – nawet gdyby zostały przypadkowo przewrócone.

Lampka led – miś w trosce o rodziców

Lampki to ochrona przed strachami dla dzieci. Jednak również rodzice nierzadko z nich korzystają. Przy niemowlętach, lampki led umożliwiają łatwe sprawdzenie pieluszki czy zapewnienie mamie komfortu podczas karmienia. Dziecko nie budzi się, gdyż światło jest wyjątkowo delikatne i ciepłe, natomiast rodzic może swobodnie zająć się pielęgnacją maluszka, nie potykając się w ciemności.

Lampka Rabbit and Friends

Lampki Rabbit and Friends pozwalają na zapewnienie maluchowi potrzebnego poczucia bezpieczeństwa w nocy, chroniąc go przed strachami kryjącymi się w ciemności. Wyglądają niezwykle przyjaźnie, są mięciutkie, a jednocześnie bardzo funkcjonalne dla rodzica. Niektóre modele posiadają możliwość obsługi pilotem czy ładowania za pomocą microUSB. To dodatkowe aspekty, które ułatwiają wybór bezpiecznej lampki nocnej dla dziecka.