Lunchboxy dla dzieci

Lunchboxy dla dzieci

Drugie śniadanie w szkole to najprzyjemniejsza przerwa ze wszystkich. Atrakcyjności temu wydarzeniu dodają piękne pudełka, w których dzieci przynoszą do szkoły swój posiłek. Mnogość przegródek i pojemników wewnątrz sprawia, że możemy zapakować oprócz zwykłej kanapeczki, warzywa i owoce. A wszystko będzie na swoim miejscu i takiej formie w jakiej włożyliśmy rano do lunchboxa. To świetlny wynalazek, który ułatwia przechowywanie, transportowanie i serwowanie posiłków na odległość. Pojemniki na drugie śniadanie zostały tak zaprojektowane, żeby w niewielkim rozmiarowo pudełku mogły pomieścić kilka produktów, żeby miały szczelne zamknięcie a swoim wyglądem zachęcały dzieci do ich używania.

The form you have selected does not exist.

Tworzywo z których są wykonane mają przede wszystkim atesty pozwalające na kontakt z żywnością co gwarantuje, że nasze produkty zamknięte wewnątrz są bezpieczne i higienicznie przechowywane. Takie naczynia z powodzeniem można myć w zmywarce a to ułatwia ich czyszczenie i konserwacje. Lunchboxy używamy przecież prawie codziennie i prawidłowa eksploatacja przedłuża ich żywotność.

Zestawy dla dzieci projektowane i produkowane są w kompletach. Możemy zakupić plecak, bidon, piórnik i lunchbox w tym samym kolorze, wzorze lub z ulubioną postacią z bajki. Wiemy jak istotna dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym jest obecność ich ulubionego bohatera wraz z nimi na lekcjach lub podczas zjadania kanapki. Ta zewnętrzna atrakcyjność dzisiejszych lunchboxów sprawia, że dzieci chętnie zjadają przygotowane przez nas owoce i warzywa. Dzieci uwielbiają pokazywać sobie nawzajem swoje przedmioty, lubią też dzielić się swoim jedzeniem. Takie nowoczesne naczynia pozwalają włożyć do środka kilka małych pokrojonych marchewek a w osobnej przegródce, maliny, borówki czy kawałki ogórka. Wszystko szczelnie zamknięte w bezpieczny sposób nasze dzieci zaniosą do szkoły i w niezmienionej formie skosztują na przerwie śniadaniowej. Wybór lunchboxów jest ogromny, nic więc dziwnego, że trudno nam zdecydować się na jedno pudełko. Kupując kilka możemy dowolnie decydować które będą do szkoły, na wycieczkę a w których my sami zabierzemy nasze drugie śniadanie do pracy.

Podobne wpisy