Pozytywki – prezent nie tylko dla najmłodszych

Pozytywki – prezent nie tylko dla najmłodszych

Pozytywki to wyjątkowe upominki, które nierzadko kojarzą nam się z dzieciństwem. Piękna melodia, wygrywana po jej nakręceniu i wzór – najczęściej baletnicy – to wspomnienia wielu z nas. Dlatego pozytywki stanowią niezwykle modny i często wybierany prezent z klasą, zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych, którzy uwielbiają nostalgiczne upominki.

The form you have selected does not exist.

Pozytywka dla dzieci – elegancka pamiątka

Coraz więcej osób decyduje się na elegancki prezent w formie pozytywki dla dzieci. To nie tylko piękny upominek, ale także pamiątka, która pozostaje z nami przez wiele lat. Pozytywki w kształcie misia czy niemowlęcia to nierzadko pierwszy wybór przy babyshower, chrzcinach czy urodzinach malucha.

Pozytywka baletnica – prawdziwy klasyk

Osoby, które cenią sobie tego typu klasyczne upominki, wybierają eleganckie, bogato zdobione pozytywki w kształcie baletnicy. Najczęściej to figurka ukryta w pudełeczku o ciekawych wzorach, które doskonale prezentują się nie tylko na nocnym stoliku w pokoju dziecięcym. To pamiątka, która latami będzie mogła przypominać nam te piękne czasy.

Pozytywka dla dziewczynki czy dla chłopca?

Niektórzy z naszych klientów zastanawiają się, czy pozytywka jest prezentem odpowiednim dla chłopca. Najczęściej kojarzona jest bowiem właśnie z tradycyjną baletnicą. Nowoczesne pozytywki jednak doskonale pokazują, że to także słodki prezent dla chłopców – na przykład w kształcie rycerza czy latającego wehikułu. Poza tym nikt nie powiedział przecież, że rycerz nie będzie dobrym upominkiem dla dziewczynki.

Pozytywka karuzela – na magiczne święta

Pozytywka karuzela to z kolei najczęstszy wybór podczas świąt. Wraz ze śnieżnymi kulami, stacją świętego Mikołaja czy kolejką, to najbardziej magiczne pozytywki dla dzieci, które interesują najmłodszych przez wzgląd na wielość poruszających się elementów i magiczność przedstawionych obrazów. Jednak pozytywka karuzela to także marzenie z dzieciństwa dorosłych, które czasem warto spełnić po latach.

Pozytywka jak marzenie

Pozytywki mogą wydawać się nieskomplikowanymi prezentami, które znudzą się najmłodszym po kilku chwilach. Prawdą jest jednak to, że żadna inna zabawka nie będzie tak piękną pamiątką po latach, jak właśnie pozytywka.

Podobne wpisy