rondle

Rondle

Rondel należy od zawsze do dużej rodziny różnych garnków. Jest bardzo charakterystyczny , zazwyczaj niewielkich rozmiarów i posiada długą rączkę. Rondel pełni dość istotną funkcję w każdym gospodarstwie domowym, używany do duszenia, gotowania a czasem też smażenia. Rączka tego naczynia nie nagrzewa się co pozwala na bezpieczne i wygodne przenoszenie lub przelewanie zawartości bezpośrednio po zakończeniu procesu gotowania.

The form you have selected does not exist.

Idealnie wyprofilowany brzeg rondla ułatwia nalewanie, przelewanie płynów bez niepotrzebnego zachlapania przestrzeni wokół. Wewnątrz znajdziemy bardzo praktyczną miarkę wskazującą dokładnie ilość płynu, który jest nam potrzebny do przygotowania wszelkich potraw. Są bardzo designerskie emaliowane w różnych wzorach i kolorach oraz bardziej stylowe i tradycyjne żeliwne czy stalowe. Z powodzeniem można wybrać model do każdego stylu kuchni od tej wymagającej w stylu angielskim do tej nowoczesnej czy retro.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem akcesoriów kuchennym i zakupu odpowiedniego rondla dla swoich potrzeb. To niezwykłe naczynie jest bardzo funkcjonalne i ma dużo zastosowań w kuchni. Sprawdzi się idealnie do przygotowania sosów, deserów na ciepło a także do usmażenia na głębokim oleju. Rondel przyda się zarówno młodym rodzicom do szybkiego przygotowania małej porcji pokarmu lub większej rodzinie.
Niezależnie czy gotujecie tylko dla siebie czy wszystkich domowników w naszej ofercie znajdziecie Państwo rondelki o różnej pojemności. Dostępne są małe ale również duże, bardzo solidnie wykonane rondle z żeliwa. Te większe garnki świetlnie wykonane są przy zastosowaniu nowoczesnej technologii, która sprawia, że temperatura w naczyniu rozprowadza się równomiernie a powłoka nie przywiera. Jego szczelna pokrywka umożliwia na jeszcze bardziej wydajne gotowanie podczas długiego duszenia potraw. Takie rondle można używać na każdym rodzaju kuchenki a dodatkowo można je czyścić w zmywarce. Żeliwny rondel wstawimy do piekarnika na wysoką temperaturę co świetnie zakończy nam proces wstępnego przygotowania na kuchence. Wysokiej jakości żeliwo nie zmienia smaku potrawy przygotowywanej w rondlu ale bardziej wydobędzie jej walory i zapachy.

Podobne wpisy