Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe

Zastawa stołowa na kilka lub kilkanaście osób to niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Serwis obiadowy możemy kupić na sześć, dwanaście lub dwadzieścia cztery osoby. W swoim składzie zawiera talerze deserowe i obiadowe płytkie, talerze głębokie, półmiski duże do serwowania mięs, półmiski małe do podawania surówek oraz głębsze miski, w których najczęściej podajemy ziemniaki. Dobry zestaw obiadowy może zawiera także wazę do serwowania gorących lub zimnych zup oraz różnego rodzaju sosjerki czy salaterki do przekąsek czy deserów.

Serwis obiadowy to bardzo praktyczny zakup do nowego mieszkania lub domu. Jest używany codziennie i pomaga w łatwy i elegancki sposób serwować posiłki dla całej rodziny. Wszystko co potrzebujemy mamy pod ręką i nie musimy się zastanawiać w czym podać rybę a z czego nalać zupę. Taki kompletny serwis obiadowy doskonale sprawdzi się podczas niedzielnego obiadu dla całej rodziny lub mniej oficjalnego obiadu w gronie przyjaciół. Taka zastawa to bardzo użytkowe naczynia ale również niezwykle dekoracyjny element stołu. Swoim wyglądem często podnosi prestiż spotkania. Nawet zwykły rosół podany w pięknej wazie i nalany do głębokich eleganckich talerzy może wyglądać jak z najlepszej restauracji.

Czasem nie mamy pomysłu na dodatkową dekorację stołu lub zapomnimy kupić kwiaty wtedy wystarczy użyć serwisu obiadowego przeznaczonego na specjalne okazje a nasze spotkanie zmieni się w wykwintne przyjęcie. Najbardziej czarują swoim wyglądem zestawy z porcelany a naszych rodzimych polskich fabryk. Mamy w swojej ofercie ogromny wybór serwisów obiadowych z klasycznych wzorów z białej porcelany oraz ze wzorami, które zachwycą najbardziej wymagające gusta. Jedzenie wspólnie posiłków z rodziną to jeden z najprzyjemniejszych momentów dnia, zadbajmy o to aby były również ładnie podane na dużych lub małych talerzach z naszego ulubionego serwisu obiadowego.

Zobacz podobne wpisy