serwisy

Serwisy

Słowo serwis obiadowy kojarzy nas się z ogromną ilością talerzy, które były wyjmowane na szczególne okazje a ręce drżały aby nic nie potłuc. Na szczęście dzisiaj serwisy to po prostu większy lub mniejszy zestaw naczyń do serwowania posiłków.


W naszej ofercie znajdziecie propozycje serwisów kawowych i deserowych już dla dwóch lub czterech osób a także możemy skompletować zestaw obiadowy dla sześciu, dwunastu lub nawet dwudziestu czterech osób. Naczynia wyprodukowane są z ceramiki, szkła lub bardziej trwałej i eleganckiej porcelany. Współczesne serwisy pełnią codzienną użytkową funkcję i przy ich wyborze zwróćmy uwagę na sposób czyszczenia i konserwacji.
Nie musimy ograniczać się tylko do serwisów czyli kolekcji takiego samego wzoru lub motywu na każdym kubku czy talerzu. Możemy dziś z powodzeniem dokupić kilka pojedynczych naczyń, które razem będą się świetnie uzupełniać.

Zwolenników podawania posiłków na jednakowych talerzach jest jednak zdecydowana większość i dlatego tak chętnie projektowane są nowe zestawy. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą serwisów obiadowych, kawowych czy deserowych. Znajdziemy wśród nich tradycyjne wzory oraz bardzo nowoczesne stylizacje, które swoim wyglądem odbiegają od znanych nam od lat. Te minimalistyczne w zdobieniach przyjmują prawie, że kosmiczne kształty.
Jeśli chcemy aby nasza jadalnia zupełnie się zmieniła i nabrała atrakcyjnego wyglądu to taki serwis obiadowo- kawowy jest świetnym wyborem. Piękne filiżanki i talerze całkowicie odmienią puste półki w kredensie. Ich dekoracyjne wzory będą przyciągały wzrok naszych gości zza szklanych drzwiczek mebli.

Dobrane do naszych wnętrz i gustów serwisy obiadowe doskonale spełnią swoją rolę podczas codziennych posiłków z najbliższymi jak i podczas dużych, rodzinnych uroczystości i przyjęć. Naczynia tworzą też niesamowity klimat podczas spotkań i spożywania posiłków. Dobrze zaprojektowane zapewniają komfort podczas serwowania różnorakich produktów. Z półmisków nie wypadną ziemniaki a gorące napoje w bezpieczny sposób podamy naszym gościom. Designerskie czy tradycyjne serwisy obiadowe znalazły zastosowanie nie tylko w naszych domach ale coraz częściej zastępują zwykłą nudną gastronomiczną zastawę w hotelowym pokoju czy na kawiarnianym stoliku.

Zobacz podobne wpisy