Shakery do sosów

Shakery do sosów

Jogurtowy, vinaigrette, ziołowy a może włoski to najbardziej popularne rodzaje sosów, jakie przygotowujemy do posiłków. Aby szybko i profesjonalnie przygotować ulubiony sos warto zakupić shaker do sosów i przypraw. Co prawda nie jest on jeszcze tak popularny w prywatnych kuchniach ale coraz częściej decydujemy się właśnie na ich zakup. Żeby samodzielnie przygotować dressing do sałatki będziemy potrzebować oliwę, ocet winny, cytrynę i różne zioła mogą być suszone lub świeże.

The form you have selected does not exist.

Shakery do sosów
Shakery do sosów z darmową dostawą prosto z magazynu Amazon

Do shakera możemy też wrzucić także ulubiony napój, miętę, jakiś syrop oraz kostki lodu – wtedy za pomocą tego urządzenia przygotujemy również kolorowy drink. Taki pojemnik, w którym bez trudu przygotujemy sos, dresing czy koktajl najczęściej wykonany jest ze szkła, stali nierdzewnej lub elegancko wykonanego tworzywa sztucznego. To bardzo estetyczne urządzenie posiada na swoich ściankach narysowane miarki, które wskażą ile trzeba nalać odpowiedniego płynu. Shaker pomoże dokładnie wymieszać sosy, zapewniając im odpowiednią konsystencję i smak dostosowany do naszych upodobań. To naczynie ułatwi nam też przygotowanie aromatycznej marynaty do mięsa, warzyw lub ryb. Jeśli nie wykorzystamy całego sosu podczas jednego posiłku to taki przygotowany w shakerze możemy zakręcić i wstawić do lodówki.

Shakery do sosów
Shakery do sosów z darmową dostawą prosto z magazynu Amazon

Produkt jest bardzo prosty w obsłudze a dzięki szczelnie zamkniętej pokrywce nic nie wyleci nawet przy mocnym potrząsaniu. Duża zaletą shakerów jest ich nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Można dopasować jego design do tego utrzymanego w naszej kuchni. W szerokiej ofercie znajdziemy produkt, który będzie wyprodukowany w efektownej stylistyce oraz w ciekawych kolorach. Jest to urządzenie do brudnej roboty, nie bez znaczenia więc jest fakt, że shakery można myć w zmywarce.

Podobne wpisy