śniadaniowki lunch box

Śniadaniówki

Śniadaniówki, kolorowe, niewielkich rozmiarów ale przede wszystkim funkcjonalne to niezbędne wyposażenie każdego ucznia. Zdrowa przekąska na drugie śniadanie w postaci kanapki, owocu czy warzywa jest bardzo ważna w codziennym życiu szkolnym naszego dziecka. Dostawcza nowej energii i paliwa aby przyswajać wiedzę w szkolnej ławce. Nie wszystkie dzieci chętnie zjadają posiłek w szkole. I tu z pomocą przychodzą kolorowe i bardzo przyjemne w użyciu śniadaniówki. Oferowane przez nas są w oryginalnych kształtach, swoimi nadrukami nawiązują do bajek przedstawiając ich bohaterów. Mogą być w zwierzęce wzory albo kwiatowe a nawet kosmiczne. Śniadaniówka może mieć kształt samochodziku, misia a nawet lalki. Z tak bajkową śniadaniówką dzieci bardzo chętnie zjedzą owoce czy warzywa.

The form you have selected does not exist.

Śniadaniówka z przegródkami dla dzieci

Każde z nich będzie chciało wyjąć na przerwie swoją najpiękniejszą na świecie śniadaniówkę i pokazać ją kolegom i koleżankom. To dobry i sprawdzony sposób aby wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe, że jedzenie może być przyjemne. Wybierając śniadaniówkę do szkoły sprawdźmy jej szczelność aby nie chcący jej zawartość nie zabrudziła zeszytów czy piórnika. Może być dodatkowo włożona do termicznego pokrowca, który przedłuży świeżość drugiego śniadania. Tradycyjne śniadaniówki były zazwyczaj prostokątne lub kwadratowe, dzisiejsze modele mogą być okrągłe wykonane nawet z miękkiego silikonu. W takiej śniadaniówce możemy zabrać ze sobą jogurt z musli lub ulubioną sałatkę owocową.

Duża śniadaniówka z przegródkami

Pakowanie posiłku do śniadaniówki eliminuje problem z wiecznym brakiem czasu rankiem. Nie musimy martwić się czy kupiliśmy papier śniadaniowy i znacznie szybciej spakujemy przekąski do śniadaniówki. Po prostu wystarczy wieczorem ją umyć w ciepłej wodzie, wysuszyć i już jest gotowa do kolejnego użycia. Nie mówiąc już o oszczędności pieniędzy, które trzeba wydać na papier i folię. Taka kanapka spakowana do śniadaniówki nie zostanie zgnieciona pod ciężarem książek czy piórnika.

Duże śniadaniówki dla dziecka

W śniadaniówce idealnie zachowa swój kształt i smak. Wybierając nową śniadaniówkę zwróćmy uwagę jak została zaprojektowana wewnątrz. Wiele modeli posiada bardzo praktyczne przegródki, dzięki którym oprócz bułeczki możemy włożyć małego pomidorka czy jabłko a wszystko do momentu zjedzenia pozostanie na swoim miejscu. Wszystkie śniadaniówki zostały sprawdzone pod kontem niezbędnych atestów jakie powinny posiadać. Pojemniki, w których przechowujemy żywność muszą mieć badania mówiące o tym ze materiał, z którego zostały wyprodukowane jest bezpieczny i nie wchodzi w niepożądaną reakcje z żywnością i jest wolny od BPA.

Zestaw bidon i śniadaniówka

W komplecie ze śniadaniówką możemy zakupić także bidon z tej samej serii kolorystycznej lub z postacią tego samego ulubionego bohatera naszego dziecka. Śniadaniówka to pojemnik, w którym zabierzemy posiłek nie tylko do szkoły ale też na wycieczkę czy piknik. Każdy może zabrać ze sobą swoje ulubione przekąski i podzielić się nimi z innymi.

Podobne wpisy