szklanki

Szklanki

Szklanki to przedmiot, którego nigdy za dużo w każdym gospodarstwie domowym. Używamy szklanek od rana do wieczora, wymieniając tylko ich zawartość. Towarzyszą nam podczas każdego zwykłego posiłku oraz gdy urządzamy bardzo wystawne przyjęcie. Nie wyobrażamy sobie dziś serwowania napojów bez szklanek. Są pięknie wykonane z dobrej jakości szkła. Możemy wybierać szklanki w przeróżnych kształtach od okrągłych poprzez prostokątne, te w romby oraz w kształcie liścia. Dzisiejsza technologia produkcji ze szkła umożliwia zrobienie prawie każdego kształtu co zaowocowało tak szerokim wachlarzem możliwości.

The form you have selected does not exist.

Każda pani domu wie, że szkło to jeden z najważniejszych elementów zastawy stołowej. Wybierając nowoczesne szklanki do wody, soków czy herbaty, dbasz o elegancki wygląd stołu. Jednocześnie zyskujesz dużą swobodę w zakresie kreowania wyglądu stołu oraz prezentacji podawanych napojów.
Decydując się na zakup nowych szklanek inne wybierzemy kupując je do biura a jeszcze innego do restauracji czy domowego użytku. Ich przeznaczenie i częstotliwość użytkowania ma ogromne znaczenie przy ich wyborze. Te typowo gastronomiczne są produkowane z grubszego szkła i tu duży nacisk kładzie się na ich żywotność ( będą najczęściej używane i myte) Kupując szklanki do domu nie musimy się sugerować ich żywotnością bo w tym przypadku bardziej zależy nam na ich wyglądzie. Lubimy jak dobrze trzyma się w dłoni podczas picia napoju.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie solidne wyroby ze szkła, wyróżniające się wysoką estetyką, trwałością oraz blaskiem — ich ścianki nie matowieją nawet po wielokrotnym myciu oraz dezynfekcji. Wybierając swoje nowe szklanki zwróć uwagę na możliwość kupowania na sztuki – pozwoli to w przyszłości uzupełnić o te, które mogą się przypadkowo stłuc.
Potrzebujesz szklanek z uchwytem do gorącej herbaty i tu świetnie sprawdzają się takie z podwójnego szkła. Gdy chcesz zaprezentować swoje umiejętności barmańskie to z pewnością nie powinno zabraknąć w Twojej kuchni wysokich szklanek lub takich na finezyjnych nóżkach. Bez względu na to, czy wybierzesz szklanki z podwójnego szkła czy z pojedynczego zyskasz efektowne elementy wyposażenia kuchni czy jadalni. Nie oszczędzaj na tych produktach – te najtańsze mogą być na tyle kruche, że po kilku razach w zmywarce pękną lub zmatowieją. Warto wydać troszkę więcej i cieszyć się pięknym szkłem przez wiele lat.

Podobne wpisy