Torby na lunch

Torby na lunch

Patrząc na wygląd zewnętrzny toreb na lunch, aż trudno uwierzyć, że to są po przenośnie, termiczne pojemniki na żywność. Bardzo gustownie zaprojektowane przypominają piękne damskie lub męskie torebki. Torby na lunch posiadają ciekawe wzory i kształty. Te dedykowane dla dzieci są w bajkowych kolorach. Wyposażone w rączkę lub pasek na ramię nosi się je wygodnie i komfortowo. Nasze zwyczaje żywieniowe zmieniają się i coraz częściej wybieramy zdrowy styl życia. Przygotowujemy posiłki w domu i zabieramy je do pracy, do szkoły czy na wycieczkę. Odpowiednie przechowywanie naszych posiłków podczas podróży ma ogromne znaczenie dla ich jakości.

The form you have selected does not exist.

Dlatego pojawienie się na rynku tak szerokiej oferty toreb na lunch znacznie ułatwiło życie wielu ludzi. Dobra torebka na lunch jest wykończona folią termoizolacyjną więc zachowuje świeżość posiłku znacznie dłużej niż papier czy zwykły śniadaniowy pojemnik. Są zamykane na suwak błyskawiczny więc mamy pewność, że nic nie dostanie się do środka. Torby lunchowe są wykonane z bardzo solidnych materiałów i tworzyw sztucznych na zewnątrz oraz warstw termicznych wewnątrz.

Przenośne „mini-lodówki” nie tylko są praktyczne i funkcjonalne ale też odporna na otarcia i uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne i wilgoć. Są pojemne, lekkie i zgrabne więc wygodnie się je nosi. Dobrze użytkowane posłużą wiele lat. Taką torbę na lunch używamy codziennie, zabieramy ją ze sobą do pracy, na uczelnie czy do szkoły. Dorośli wybierają torebki, które nie będą rzucały się w oczy i pasowały do stylizacji. Dzieci wybierają swoje torby na lunch wręcz przeciwnie. Najlepiej aby była jak najbardziej kolorowa, swoim kształtem przypominała ulubione zwierzątko lub owoc a nawet bohatera z bajki. W naszej ofercie znajdziecie torby lunchowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Te dla naszych milusińskich posiadają motywy bajkowe a nawet mogą być w kształcie samochodu czy pluszowego misia. Dzieci chętniej sięgają po drugie śniadanie z tak pięknych torebek. Dorośli od wyglądu zewnętrznego bardziej wolą funkcjonalną rolę toreb lunchowych. Zwracamy uwagę na wielkość oraz układ wewnątrz. Czy torba posiada przekładki lub inne udogodnienia np. dodatkowe zabezpieczenia wewnątrz tak aby posiłek nie przesuwał się na wszystkie strony. Bardzo ciekawym modelem torebek na lunch są te wykonane z materiałów recyklingowych np. z plastiku. Dodatkowo po zjedzeniu już naszej zdrowej przekąski możemy złożyć torebkę i włożyć ją do plecaka lub naszej codziennej torby.

Torba na lunch to uniwersalne rozwiązanie dla całej rodziny. Korzystają z nich dzieci i dorośli. Zabieramy je codziennie ze sobą do pracy lub szkoły a także na duże wycieczki i weekendowe pikniki. Torby na lunch wyposażone są w poręczne uchwyty do ręki oraz dłuższe paski na ramie. Taką torbę bardzo łatwo się czyści w środku. Możemy użyć do tego zwilżonej ściereczki a potem kuchenną ścierką lub ręcznikiem papierowym docieramy do sucha.

Podobne wpisy