PIĘKNE WNĘTRZA

SLOW LIVING

Nigdzie się nie spieszymy, kochamy to co naturalne, jesteśmy szczęśliwi i realizując swoje pasje.  Jeżeli chcesz z nami współpracować, napisz do nas maila, chętnie poznamy twój pomysł.

kontakt@dekodeko.pl

Tworzymy strony i sklepy internetowe, które trafiają w potrzeby kobiet.

Współpracujemy z markami tylko w celu przekazania realnej wartości dla naszych odbiorców.  Pracujemy długofalowo wiedząc, że najlepsze efekty przychodzą z czasem. Od 15 lat rozwijamy sprzedaż internetową, zarówno w sklepach naszych partnerów jak również we własnych sklepach internetowych.

ZDROWE
JEDZENIE

MODA
CIĄŻOWA

NATURALNE
KOSMETYKI

DOM
i OGRÓD

KOBIETY KOBIETOM

30 000

Naszymi czytelniczkami i klientkami są głównie kobiety w wieku 20-45 lat, posiadające dzieci. Trafia do nas ponad 30 000 unikalnych użytkowników miesięcznie.

SZUKAMY NOWYCH PRODUKTÓW

SPRZEDAŻ

Cały czas poszukujemy nowych marek i produktów do współpracy. Jeżeli myślisz że twoje produkty lub usługi są “ekologiczne” chętnie nawiążemy współpracę sprzedażową.

NASZE POMYSŁY NA WSPÓŁPRACĘ

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z firmami i markami, których produkty i idee wpasowują się w tematykę naszego serwisu, są zgodne z naszym stylem życia. Promujemy na blogu tylko takie rzeczy i pomysły, które nas zachwycają, które lubimy, i które z przyjemnością możemy polecić.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 500 zł

Artykuł sponsorowany to post, w którym znajduje się odnośnik do danego produktu lub strony. Istnieje możliwość zamówienia zarówno całego wpisu na temat produktu lub sprzedaży bezpośredniej w naszym sklepie.

POZYCJONOWANIE TOP 10 GOOGLE

od 150 zł / miesiąc

Budujemy i opracowujemy specjalnie treść strony z naszym reaktorem tak aby Twoja strona pojawiała się wysoko w Google, płacisz tylko za pozycje w TOP10.  Rozliczamy się dopiero po uzyskaniu pozycji na każdą wybraną frazę kluczową.

NEWSLETER

2500 zł

Cena za 10 000 odbiorców. Co tydzień klienci czekają na nasze cotygodniowe promocje produktowe, chciałbyś zaprezentować tej grupie? W naszej bazie znajduje się ponad 80 000 prenumeratorów.

SPRZEDAŻ

PROWIZJA %

Idealna współpraca gdy szukasz skutecznej metody sprzedażny twojego produktu. Wysokość wynagrodzenia prowizyjnego jest określana indywidualnie. Stajemy się wtedy Twoim dystrybutorem.

Są to przykładowe formy współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie inne formy. Mamy głowy pełne pomysłów, więc na pewno razem wymyślimy coś co pomoże Twojej marce. Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT

PROFESJONALIZM i DOŚWIADCZENIE E-COMMERCE

KREATYWNOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

ZAANGAŻOWANIE I STAŁY KONTAKT

ROZLICZANIE EFEKTÓW

SKUTECZNOŚĆ SPRZEDAŻOWA

STAŁA WSPÓŁPRACA i RABATY

SPRZEDAJEMY NAJLEPSZE MARKI