Odpowiednie przechowywanie żywności jest niezwykle ważne – zarówno ze względów higienicznych, zdrowotnych, jak również naszego bezpieczeństwa. Ponadto pozwala na zminimalizowanie problemu marnowania pokarmu. Wprowadzenie zasady odpowiedniego przechowywania żywności pozwala również na lepsze planowanie posiłków, gdyż dzięki nim wiadomo, które produkty żywnościowe należy zjeść, aby się nie zepsuły. Znając zasady przechowywania żywności, możemy przygotować wspaniałą potrawę z resztek pozostałych posiłków bez strachu, że mogą nam zaszkodzić i w ten sposób możemy zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ważne tylko, aby kontrolować terminy przydatności do spożycia.

zobacz wszystkie PRZECHOWYWANIE ŻYWNOŚCI

Akcesoria kuchenne to nie tylko zaparzacze do kawy i herbaty, miski, młynki, deski do krojenia, stojaki na książki kucharskie, kamienie do pieczenia pizzy i wiele innych produktów. Dobierając przybory kuchenne dostępne w kuchni ogromny nacisk kładziemy nie tylko na ich jakość i design ale przede wszystkich na funkcjonalność która sobą prezentują. Dzięki temu w naszym dziale – akcesoria kuchenne – znajdują się produkty, które ułatwią codzienne czynności w kuchni.

zobacz wszystkie AKCESORIA KUCHENNE

Przyrządzanie smakowitych potraw we własnej kuchni nie traci na popularności. Wręcz przeciwnie! Miłośników gotowania, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, wciąż przybywa. Tradycyjne garnki, patelnie czy brytfanny to oczywiście podstawa dla każdego kucharza, ale by rozwinąć swoje kulinarne zdolności, warto zwrócić uwagę również na nowoczesne propozycje. Takie produkty nie tylko ułatwią i usprawnią przyrządzanie dań, ale sprawią, że gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

zobacz wszystkie NACZYNIA DO GOTOWANIA

Szkło gości w naszych domach bardzo często. Z jednej strony są to przedmioty dekoracyjne, które pojawiają się w różnych momentach i miejscach, z drugiej także szklanki i inne produkty codziennego użycia. Piękno tego materiału musi jednak iść w parze z jego jakością oraz pomysłem na wykorzystanie jego właściwości chemicznych i fizycznych. Szklane produkty często są łatwe do stłuczenia i nietrwałe. Jednak w przypadku szkła mamy do czynienia z niestabilnym składem chemicznym, co sprawia, że materiał ten może być dużo bardziej trwały niż wiele innych, uznawanych za stabilne.

zobacz wszystkie  NACZYNIA ZE SZKŁA

Naczynia do serwowania to kategoria bardzo praktycznych jak i efektownych wizualnie produktów, które sprawią, że podawanie wielu potraw będzie mogło przebiegać w wygodny, estetyczny i elegancki sposób. Warto więc mieć w swojej jadalni czy restauracji takie piękne, szykowne naczynia różnego typu, dzięki którym można w wyszukany sposób podać na stół rozmaite potrawy, od zup, poprzez owoce, aż po pieczywo, sosy itd. Oferujemy produkty różnych renomowanych marek, akcesoria większe i mniejsze, kolorowe i gładkie, nowoczesne i tradycyjne – w zależności od potrzeb i upodobań dobierzesz gadżety idealne do Twojej jadalni.

zobacz wszystkie NACZYNIA DO SERWOWANIA