Filiżanka lub dwie ulubionej aromatycznej herbaty to idealny sposób na spędzenie popołudnia. Podana i wypita w gronie najbliższych, rodziny czy przyjaciół smakuje jeszcze lepiej. Dzbanek z zaparzaczem do herbaty pozwoli na przygotowanie idealnie zaparzonej herbaty dla Ciebie i Twoich bliskich. Wystarczy wsypać ulubioną herbatę i zalać gorącą wodą. Napar będzie zaparzony dokładnie tak, jak lubisz. A Ty możesz delektować się rozmowami i obecnością Twoich bliskich bez konieczności długiego zaparzania pojedynczych herbat.

Tłokowy zaparzacz do herbaty doskonały wybór urządzenia, z które będziesz często korzystał. Szklany dzbanek to główna część zaparzacza. Jest bardzo elegancki i bezpośrednio z niego można serwować napój. Pozwala to zaoszczędzić czas potrzebny za przelanie zaparzonej herbaty do dzbanka a potem na umyciu tych wszystkich urządzeń. Szkło jest materiałem, który z łatwy i higieniczny sposób pozwala utrzymać zaparzacz w czystości.

Metalowe sitko, które separuje herbatę od wrzątku jest całkowicie wyjmowane z urządzenia. Pozwala to na jego szybkie i skuteczne czyszczenie i konserwację. Gęste sitko w zaparzaczu idealnie doskonale oddziela fusy od napoju. Bardzo istotne znaczenie w urządzeniach do serwowania gorącej herbaty na rączka dzbanka i tylko odpowiednio wyprofilowana pozwala na bezpieczny chwyt.

Do wyboru mamy różne pojemności zaparzaczy, dzięki temu odmierzymy idealną ilość herbaty potrzebna dla jednej osoby w mniejszym lub dla całej rodziny w tym większym. Ciekawą opcją są turystyczne zaparzacze do herbaty do kubków termicznych. Bez problemu można zaparzyć w ten sposób ulubioną herbatę bezpośrednio w kubku, bez obaw, że susz dostanie się do środka. Dużym atutem jest to, że cały komplet można myć w zmywarce.