zestawy do przypraw

Zestawy do przypraw

Zestaw pojemników do przypraw składający się z solniczki i pieprzniczki to obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni, jadalni czy stołówki. Tradycyjne zestawienie to podstawowe przyprawy i serwetnik w jednym. Dziś ten zestaw do przypraw został rozbudowany o słoiczki do oliwy lub octu balsamicznego. W innym zestawie możemy znaleźć różne gatunki pieprzu połączone z solą i dwiema smakowymi oliwami. Wybór tego jedynego zestawu może być bardzo trudny bo dzisiejsze zestawy są wykonane w przeróżnych kształtach, kolorach i wzorach. Podkreślają styl kuchni dumnie prezentując swoją zawartość. To bardzo praktyczne elementy wyposażenia kuchennego, które oprócz swojego wymyślnego wyglądu w higieniczny sposób przechowują przyprawy.

The form you have selected does not exist.


Zamiast stylowego i tradycyjnego zestawu na przyprawy możemy wybrać pięknie wykonane dwa ręczne młynki ze stali i szkła, które umieszczone będą na eleganckiej tacy. To nowoczesne rozwiązanie jest coraz częściej spotykane w kuchniach i jadalniach. Lubimy mieć możliwość użycia podczas posiłku świeżo zmielonego pieprzu czy soli. Taki zestaw pięknie serwuje przyprawy i jest bardzo praktyczny.

Pojemniki na przyprawy to mogą być malutkie słoiczki, które okazale prezentują swoja zawartość ustawione na otwartej półce w kuchni. Wybierzmy takie z nazwami poszczególnych ziół na pojemniczkach a żaden z domowników nie pomyli już majeranku z oregano. Możemy kupić duży zestaw, który będzie umieszczony na obrotowym stojaku i zapewni szybki dostęp do konkretnej przyprawy. Takie wypełniony kolorową zawartością przyciągnie wzrok każdego odwiedzającego.

Pojemniki czy akcesoria do przypraw to doskonały pomysł na prezent. Taki zestaw pięknie wykonanych naczyń do soli i pieprzu to nie tylko praktyczny podarunek ale bardzo nowocześnie wyglądające dekoracyjne figurki czy inne finezyjne kształty.

Podobne wpisy