Zestawy naczyń dla dzieci

Zestawy naczyń dla dzieci

Niezwykłe zestawy naczyń dla dzieci i niemowląt to doskonały pomysł na prezent dla osób, które nie wiedzą co kupić dla nowonarodzonego dziecka. W pięknie zapakowanym pudełku znajdziecie Państwo talerzyk, miseczkę, kubeczek i komplet sztućców przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Taki komplet nie tylko jest bardzo praktycznym prezentem ale swoim wyglądem przypomina przesłodkie zabawki. Możemy też zamówić zestaw pierwszych sztućców z imienną identyfikacją takich naczyń dla dziecka. Będą bardzo spersonalizowanym prezentem i pamiątką dla dziecka w późniejszym dorosłym wieku.

The form you have selected does not exist.

W naszej ofercie znajdziecie zestaw naczyń dla dzieci dedykowany dla chłopca lub dziewczynki oraz bardziej uniwersalny, który po porostu przyciągnie wzrok swoimi kolorami i postaciami na ściankach. Te zabawne, roześmiane i kolorowe rysunki rozweselą nawet ponuraka. A talerzyk w kształcie ciuchci lub żyrafy zachęci do jedzenia nawet największego niejadka. Wraz z rozwojem umiejętności dzieci potrzebują specjalnych sztućców i naczyń, które ułatwią im samodzielne nabieranie i nakładanie jedzenia. Wybierając zestaw naczyń dla dzieci sprawdźmy jaki jest rekomendowany dla danego wieku. Starsze dzieci wiedzą, który talerzyk jest ich ulubionym i pomagając nakrywać do stołu idealnie rozłożą ten ze słoniem dla brata i z żółtą kaczuszką dla młodszej siostry.

Takie talerze przeznaczone dla dzieci nie potłuką się spadając na ziemie więc nie ma obaw, gdy dzieci samodzielnie niosą je do kuchni czy jadalni. Jeden duży zestaw naczyń dla dzieci ma uniwersalne zastosowanie więc wystarczy do serwowania wszystkich posiłków. Talerzyki i miseczki są tak dobrane aby można było podać w nich dzieciom śniadanie, obiad lub podwieczorek. Wszystkie elementy zestawu naczyń zostały wyprodukowane z tworzyw, które są przebadane i rekomendowane nawet dla małych dzieci i niemowląt. Dla pewności taką informacje znajdziemy na opakowaniu. Każdy producent produktów dla dzieci jest zobowiązany do szerokiej informacji i produkcie. Umieszone są tam znaczki atestów oraz informacje o sposobie czyszczenia i konserwacji poszczególnych elementów. Będzie to bardzo przydatny zestaw, który z pewnością ucieszy każdego rodzica a później też dziecko.

Podobne wpisy