butelki na soki

Butelki na soki

Szklane, ozdobne czy po prostu gładkie i proste – butelki na soki to niezbędnik podczas robienia przetworów na zimę. Każdy z nas lubi napić się zimą herbatki z domowym sokiem z malin czy jeżyn. Ten smak domowej konfitury to jedno z najmilszych wspomnień z dziecięcych lat. Żeby samodzielnie przygotować taki domowy sok będziemy oprócz zdrowych i dorodnych owoców potrzebować butelki z nakrętkami.

The form you have selected does not exist.

Butelki na przetwory – soki, nalewki

Najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o przechowywanie soków są właśnie butelki. Nie dość, że pięknie prezentują się na kuchennych półkach to ułatwią późniejsze nalewanie zawartości do kubka czy szklanki. Są idealnym sposobem na przechowywanie soków, nalewek a nawet win domowej roboty. Butelki do soków w naszej ofercie są produkowane z wysokiej jakości szkła. Nie musi to być szkło hartowane ale warto aby było grubsze tak aby butelka posłużyła nam na lata. Taki wybór jest ekologiczny, dbamy o naszą planetę i budżet domowy. W dobrej jakości szklanych butelkach możemy z powodzeniem pasteryzować soki w wysokich temperaturach. To jest jedno z ich najważniejszych właściwości. Dobrze wyparzona butelka zapewni gwarancje niezmienionych walorów przechowywanej zawartości na cały sezon zimowy. Nasze butelki na soki to nie tylko wysoka jakość ale też oryginalne i ciekawe wzornictwo.

Z powodzeniem mogą służyć jako ozdoba nie tylko spiżarni ale też kuchennego blatu. Jeśli chcemy wyeksponować je w naszej kuchni to wybierzmy te z dodatkowymi wzorami i dekorami. W takich butelkach możemy podawać wodę na stół lub przechowywać ją w lodówce. W naszej ofercie znajdziecie butelki, których kształt dobrze i pewnie trzyma się w dłoni. Zamykanie typu twist off pozwala na wielokrotne jej używanie przy zachowaniu tych samych walorów smakowych wewnątrz. Szkło dzięki swoim właściwościom nie wchodzi w reakcje z żywnością. Jeśli wybierzemy przeźroczyste szkło będziemy widzieć zawartość i cieszyć się pięknymi kolorami soków owocowych lub warzywnych. Wszystkie butelki do soków mają szczelne dedykowane nakrętki, które zapewniają, że nic nie przedostanie się ani na zewnątrz ani do wewnątrz. Bardzo chętnie wybierane są butelki na soki z elastycznym korkiem i klamrą oraz z dobrymi silikonowymi uszczelkami. Takie szczelne zamknięcie to gwarancja całej pełni aromatów i smaków naszych soków czy nalewek. Nie zapomnijmy dokupić również etykiet na butelki do soków czy likierów. Pomogą one w dokładnym oznaczeniu każdej butelki zgodnie z jej zawartością. Nawet jeśli dziś pamiętamy, że jedne zawierając sok z malin i inne nalewkę z jeżyn to po kilku miesiącach z łatwością możemy je pomylić. Piękne naklejki na butelki są dodatkową ozdobą i bardzo estetyczne wyglądają. Taka butelka z sokiem czy nalewką domowej roboty może być bardzo oryginalnym prezentem dla kogoś bliskiego.

Podobne wpisy